Neden HED?

HED’in neden araçlarınız için en uygun kontrol çözümleri getirdiğinin beş önemli nedeni :

1. Önce İlişki:

Müşterilerimize neden HED’I seçtiklerini sorduğumuzda, bize sürekli olarak söyledikleri şey güven ve ilişkilerimiz boyunca ortakllığımıza olan bağlılık. Bu bağlılık araç sistemi gelişimi ile başlar, üretim ile devam eder, ve sorun çözümüne kadar olan yolu izler. Diğer müşterilerimiz için geliştirdiğimiz çözümler ile ilgili daha fazlasını öğrenebilirsiniz.

2. Toplam Araç Kontrol Çözümlerindeki Uzmanlar:

Uygulama Mühendisliği ekibimiz size araç fonksiyonları ve performansını optimize etmeye, güvenlik ve üreticiliği geliştirmeye, ve aracınızı rakiplerden farklılaştırmaya yardımcı olur.

3. Tüm Ürün Portföyü:

Kontrolörler, ekranlar, tuş takımları ve uygulama yazılımları olmak üzere kontrol çözümünüzün bütün önemli parçalarını tasarlayıp inşa ediyoruz. Kalite, sağlam ve hücre temelli üretim sürecimizin her aşamasına iliştirilmiştir.

4. Özelleştirme:

HED donanımı sizin özel ihtiyaçlarına göre özelleştirebilir. Çoğu müşteri sadece kendilerine özel bir yazılıma ihtiyaç duyar; HED size özelleştirilmiş bir araç geliştirmek için gövde, elektriksel donanım tasarımı ve aygıt yazılımını içeren APQP temelli özenli bir süreç uygular.

5. Tecrübe:

Büyük bir şirketin yetenekleri olan zengin ISO temelli süreçler, geniş mühendis ekibi ve 30 yıllık piyasa tecrübesi; ürün özelleştirme yetenekleri ve herbir müşteriyle olan ortaklık kültürü gibi özellikleri kapsayan küçük bir şirketin esnekliği ile birleşmiştir.

HED müşterilerinize ve piyasaya gerçek değer getiren farklılaşmış çözümler yaratmanıza yardımcı olacaktır.

HED Ürünleri için tıklayınız