Firmamızın temel prensibi, müşteriye sunulan ürünün sağlıklı şekilde çalışmasıdır. Bunun için zamanla oluşabilecek problemlere karşı tecrü­beli ekiple satış sonrası hizmet vermekteyiz.

Geniş Stok

Geniş stok işlerinizin aksamaması için çok önemlidir. İhtiyaçlarınızı zamanında karşılayabilmek için geniş bir stok seviyesi ile siz müşterilerimizin hizmetindeyiz. Bu husus bizi rakiplerimizden ayıran en önemli farktır.

Montaj ve Devreye Alma

Projelendirme ve üretim aşamasından sonra en önemli aşama olan montaj ve devreye alma iş lemi için oluşturulan tecrübeli teknik kadromuz siz müşterilerimizin hizmetindedir.

Eğitim

Hidrolik-Pnömatik sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden firmamız, firma içinde düzenli olarak gerçekleştirdiği eğitimlerle personelinin kişisel gelişimine verdiği önemi göstermektedir. Ayrıca, müşterilerimizin mevcut sistemleri analiz edilmek suretiyle, firmaya özgü uyguladığımız eğitim programları ile destek verilmektedir.

Size Çok Yakınız

Merkezi Ankara'da bulunan firmamız, Konya Şubesi ile Ankara, Çorum, Bursa, Denizli, İstanbul ve Konya ana bayilikleri olmak üzere ülkemizin birçok yerinde bulunan bayilikleri sizlere hizmet vermek için yarış halindedirler.